Zloděj nikdy nespí !

Dnes jsem se pracovně pohyboval po sídlišti v ulici Staroměstská – kdo zná Budějovice, bylo to asi 200 metrů za Perlou. K bytovému domu se přiblížil muž vyšší postavy s tetováním na krku /Čech ani Moravák to určitě nebyl/ a levou rukou šátral kousek nalevo od kování a v mžiku byl v domě. To samozřejmě přitáhlo moji pozornost a po pár vteřinách přemýšlení jsem vše pochopil.

Šikula cizí národnosti se do domu mohl dostat hned dvěma způsoby – vysvětlím níže. Co dělal uvnitř, ví jen on a možná někdo tam nahoře…

Vložka EVVA České Budějovice

Vložka v tomto stavu přímo vybízí k použití planžety. Elektropick průměrné kvality překoná takto opotřebenou vložku za pár sekund. Ručně to půjde odhadem do 2 až 3 minut, pokud bude klid na práci. Tím máme odbytou vstupní cestu číslo 1. A jdeme na druhý způsob.

Servis Trezory Študlar České Budějovice

/V obrázku jsem pro názornost zesvětlil zájmovou oblast/

V prostředku vidíme tenký obdélníček z kovu – je postavený na výšku. Je to kotva elektrického otevírače ovládaného z domácího telefonu. Kapesním nožem, nebo zahnutým tvrdším drátem zatlačíš na kotvu nebo na střelku a jsi doma. Jednoduchý a solidní návod pro inženýra cizí  národnosti. Na diskriminaci a jazykovou bariéru si tady nikdo nemůže určitě stěžovat. Je to nebezpečné a provokativní. Evidentní a účinné.

Jak je na tom Váš dům s bezpečností? S cestami pro nezvané hosty? Pište mi, nebo volejte a pokud budete mít pěkné foto, něco určitě napíšeme. Přeji Vám pěkné a klidné svátky.

František Študlar

608 500 803, info@trezorystudlar.cz

 

Pro pilné čtenáře nabízím články s podobným obsahem:

http://www.klicovesystemystudlar.cz/je-cas-na-nove-klice/

http://www.klicovesystemystudlar.cz/pred-zlodeji-se-chrante-chytre-ii/

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku