Zlaté české ručičky neodpočívají ani na dovolené v Bibione….

Méně majetní Češi (plus obyvatelé přilehlého vesmíru), jezdí na dovolenou na sever Itálie do Bibione. Kdo tam byl ví, že je to tam hustý. Kam se hneš, hlava na hlavě, nekonečný pohyb, prodejny s kýčem všeho druhu, pláže, diskotéky a na každém metru čtveřečním blahoslavená pozadí českých krásek. Prostě Bibione. Asi před 10 lety jsem tam s jednou budějovickou cestovkou vyjel na týdenní pobyt. Musím říci, že jsem se bavil skvěle. Fakt mi tam nic nescházelo.

bibi1

Pláže v Bibione jsou opravdu velkokapacitní…

Asi se mně zeptáte, co má společného Bibione s klíčovými systémy a zamykací technikou? Není to tak složité. Třetího dne se mi zastesklo po mé milované profesi a samo nebe mně vyslyšelo a vytrhlo z nudy. Na pláži jsem našel malou sponku do vlasů. Velmi mně to inspirovalo k akci a zbytek je popsaný níže.

bibi5

Napadlo mně, zda by se tím kouskem ušlechtilé oceli nedaly otevřít nějaké dveře. Od nápadu nebylo daleko k realizaci a výsledek se dostavil opravdu rychle.

bibi6

Upravil jsem sponku a začal s ní manipulovat v cylindrické vložce VIRO, která byla osazená ve dveřích našeho pokoje. Vypadalo to skoro jako česká FABKA, až na ten nápis VIRO. Sponka krásně zapadla do labyrintu vložky a byla to radost se pobavit.

bibi7

Nebudu vás napínat – asi po 2 minutách vložka povolila a byla bezklíčově otevřena. Udělal jsem si malý snímeček na památku té události a nyní se o něj s vámi slavnostně dělím. Kdo nevěří, ať se zeptá mých spolubydlících Ludvíka a Ivana. Oba to viděli.

bibi9

Poslední detail z akcičky v Bibione…

Jak vidno, náhoda přeje připraveným. Svoje věcičky si vždycky noste při sobě a otevírejte co můžete. Správný kasař je talentovaný samouk a vysoce motivovaný jedinec, který přijme každou výzvu! Ovšem ne každá uzamykací vložka jde naivně otevřít jako tehdy šla vložka VIRO. Pokud máte zájem o vyjímečně kvalitní zamykací systém, prohlédněte si na mých stránkých menu s vložkami 3KS, nebo MCS. Ty bohužel zatím otevřít nedokážu. A zdá se, že ani zbytek mistrů v našem oboru na tom není líp. Na YOU TUBE a podobných zdrojích jsem zatím nenašel jediný spolehlivý důkaz toho, že by výše jmenované vložky někdo z Evropy rychle otevřel bez klíčů. A to je asi ten správný konec mého dnešního příběhu… jako vždy platí, že nejsme tak bohatí, abychom si mohli kupovat levné věci.

http://www.klicovesystemystudlar.cz/?page_id=110
http://www.klicovesystemystudlar.cz/?page_id=114

Přeji Vám pěkný den. A zkvalitněte si život používáním té nejlepší zamykací techniky.

František Študlar

 

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku