Vstup do domu jenom pro zvané…

Navštěvuje Vás pravidelně servisní technik? Nebo ošetřovatelka, ajťák, úklid, prostě někdo, komu musíte čas od času umožnit omezený přístup do domu? Pokud ano, mohlo by se vám hodit následující řešení přístupu.

Na trhu už nějaký čas existuje vložka s několika typy klíčů, které jednoduše řeší udělení přístupu výše jmenovaným profesím. Na obrázku vidíme čelo vložky ICS TAF. Klíčový otvor má dvě polohy – jeden je označený S – servis a druhý I – normální provoz.

vložka EVVA ICS TAF České Budějovice

O typu provozu rozhoduje poloha klíčového otvoru – v poloze S je umožněný přístup servisním klíčům a v poloze I, jsou servisní klíče zablokované. Majitel domu přepíná tzv. řídícím klíčem vložku do polohy S nebo I. Ten má barvu červenou. V poloze S otevírá vložku klíč modrý – pro servisní personál. Černá barva je klíč, který odemyká vždy, je určen pro obyvatele domu.

vložka ICS TAF České Budějovice

Funguje to tak, že majitel například ráno přepne vložku do polohy S když očekává příchod servisu. Odpoledne se vrátí ze zaměstnání a řídícím klíčem modrý servisní klíč zablokuje a servis již do domu přístup nemá. Děti a ostatní mají klíče s černou hlavicí a ty otevírají dveře vždy… Je to jednoduché a praktické. Vložka TAF je neuvěřitelně šikovná věcička. Řeší jednoduše spoustu organizačních problémů. Je cenově samozřejmě dražší než běžná vložka, ale ušetří nám spoustu peněz a nervů.

Vložky TAF vedeme na naší prodejně a to včetně prodejního servisu – vysvětlíme zákazníkovi funkci, vhodnost použití a pomůžeme zaměřit vložku podle typu a konstrukce dveří, kde má být vložka instalována. Celý prodejní servis je pro zákazníka zdarma. Řešení je instalované doslova za 5 minut a neklade žádné nároky na stavební úpravy, elektroinstalaci, apod… Pouze vyměníme uzamykací vložku v příslušných dveřích. Myslím si, že mnoho uživatelů zamykací techniky by uvedená vložka mohla zajímat. Je vhodná pro domy se staršími lidmi, se zahradami, s placeným úklidem a pravidelnými revizemi technických zařízení. Zde můžeme jednoduše přidělit/odebrat přístup bez omezení bezpečnosti. Všechny typy klíčů jsou přísně chráněné proti zkopírování kartou a právně organizačními postupy při jejich vlastní výrobě.

 

Nabízím Vám ke čtení i starší příspěvky, například zde:

http://www.klicovesystemystudlar.cz/zamykame-presne-v-1900-kdy-vy/

http://www.klicovesystemystudlar.cz/umi-vas-mobil-zamykat-dum/

http://www.klicovesystemystudlar.cz/jednoduchy-pristupovy-system-pro-firmu/

 

Pokud se vám blog líbil, nezapomeňte ho sdílet přátelům a ohodnotit ho.

František Študlar

Prodejna:

Trezory Študlar, Čechova 164/1, České Budějovice

Telefon 608 500 803, 608 500 804

Email: info@trezorystudlar.cz

www.klicovesystemystudlar.cz

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku