Vložka 3KS – láska na první pohled!

Přiznám se Vám, že vložka 3KS se mi vždycky líbila. Netuším, z jakých důvodů jsem kolem ní chodil a nebyl schopen jí prodávat. Až loni v říjnu nastal zlom. Během návštěvy veletrhu, v Essenu jsem kouzlu tohoto zamykacího elementu úplně podlehl. S obchodními zástupci EVVY jsem se rychle dohodl a koncem prosince už byla v našem obchodě k mání.

3KS blogy_rez

Výsledek předčil moje očekávání – první vložka 3KS se prodala snad druhý, nebo třetí den. Odnesl si jí domů zákazník s tím, že s ní bude zamykat vchodové dveře do rodinného domu. Měl jsem z toho po létech velkou radost. Jako malý kluk. A to se ve světě zamykací techniky pohybuji 23 let!

3KS blogy

Zkratka 3KS německy znamená tříkřivkový systém. Tři výrazné podélné křivky (plus další ochranné prvky) spolehlivě chrání vložku, klíč a tím i majetek zákazníka před zloději a zvědavými pohledy nezvaných návštěvníků. Vše podstatné o vložce se můžete dozvědět v následujícím odkazu:

http://www.klicovesystemystudlar.cz/?page_id=110

Doufám, že se Vám vložka 3KS bude líbit stejně, jako se líbila a stále líbí mně. Vidím v ní výrobek, kde se podařilo skloubit užitečnost a krásu. Rád si přečtu, co si o této vložce myslíte Vy.

František Študlar, v sobotu, 25. dubna 2015

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku