Váš byt možná vykrade zloděj … přes vložku!

Dnes odpoledne jsem pomohl jedné sympatické rodině z CB otevřít byt. Přišli domů z práce a nemohli se dostat domů. Zdálo se, že vložka je poškozená. Po nějaké době se mi podařilo dveře otevřít a vložku jsem jim vyměnil. Ovšem cestou domů mi došlo, že byt se někdo pokusil vykrást. Konkrétně si myslím, že zloděj použil SG metodu, známou také pod názvem BUMPING…  Vložka měla charakteristicky a velmi výrazně naťuklé čelo. Vložku zn. Citadel jsem si odvezl do dílny a pokusil jsem se jí otevřít ruční planžetou. Šlo to skvěle a rodinka z počátku tohoto příběhu měla velké štěstí. Myslím si, že zloděje někdo vyrušil. Vložka byla otevřená (stočená), ale uvnitř patrně nikdo nebyl. Jak říkám, měli štěstí.

foto vložky CITADEL

 

O tomto typu vložky jsem vzápětí natočil krátké video. Pusťte si ho a přemýšlejte nad tím, jakou vložku máte ve dveřích Vy. Aby i Vás nenavštívil zloděj a nenachytal Vás na švestkách. Pokud se Vám video líbí, nezapomeňte ho označit To se mi líbí a doporučit ho svým přátelům.

 

František Študlar

 

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku