Tenhle visací zámek musíte vidět!

Visací zámky jsou a zřejmě budou mimo hlavní proud velké zamykací techniky. Když se nějaký – alespoň trochu profláknutý evropský výrobce něčím chlubí, pak to obvykle nejsou visací zámky. Položme si ovšem otázku: „ Dokážeme se bez visacích zámků v praktickém životě obejít?“ Já myslím, že klidně mohu napsat, že nikoliv.

Visací zámky nás provází doslova na každém kroku – od školních šaten, přes různé systémy na zamykání kol, motorek, vrat, mříží, petlic, kontejnerů, skladišť a staveb.  V segmentu visacích zámků je obrovská konkurence. Skoro by se dalo říci, že prorazit s něčím novým a kvalitním snad ani nejde. O to větší radost mám, když vám dneska mohu napsat pár řádek o něčem skutečně zajímavém. Visací zámky GAMA PRO se vyrábí v naší republice a nemají chybu. Pojďme si je popsat blíž.

visací zámek GAMA PRO s klíčem


visací zámek GAMA PRO s detailem oblouku

 

Visací zámek GAMA PRO zezadu

spodek zámku GAMA PRO

klíč vis. zámku GAMA PRO

 

KARTA GAMA PRO

Na obrázku vidíme modely GAMA PRO s krytým obloukem. Na zámku je zajímavé skoro všechno – od kvalitního tělesa, přes vložku a unikátní klíč, chráněný kartou…

 • Těleso je vyrobené z tvrdé kalené oceli (většina konkurence vyrábí visací zámky z mosazi). Na trh se dodávají 4 velikosti. GAMA 40, 50, 60 a 70.
 • Kalený (HARDENED) otevřený, nebo překrytý oblouk
 • Bezpečnostní třída 3 nebo 4 dle EN 1627 (jen minimum VZ má odolnost 4!)
 • Povrchová úprava ve stříbrné nebo černé barvě
 • Speciální vložka a speciální klíč s bezpečnostní kartou
 • Možnost zařazení do systému generálního klíče s vložkami
 • Možnost kombinace s několika petlicemi a systémy na zamykání vrat, dopravních prostředků a kontejnerů
 • Možnost kombinace s kalenými řetězy (zajištění motorek a lodí)

Když k tomu všemu ještě doplníme cenu v rozmezí 700 až 1200,- Kč, je visací zámek GAMA PRO velmi zajímavý způsob zajištění majetku. Visací zámky od konkurence z NSR, Rakouska a USA, budou ve stejné bezpečnostní třídě klidně stát 3 až 4 tisíce korun! Stačí nahlédnout do distribučních ceníků jednotlivých výrobců.

Visací zámek GAMA PRO je výrobek, pro který se vyplatí zajít do speciálky na zamykací techniku. Když jsem ho poprvé uviděl, neodolal jsem a sáhl jsem si na něj. Budí ve mně respekt a důvěru. Prostě ho musíte vidět a osahat si to. Schválně – jak zapůsobí tento výrobek na Vaše emoce? Napište mi, až si ho vyzkoušíte třeba u nás na prodejně.

Pokud se Vám článek líbí, označte ho a sdílejte s ostatními uživateli internetu. Děkuji Vám.

František Študlar

 

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku