Stěhujeme prodejnu Trezory Študlar (od 1. 3. 2018)

16 roků posílám zákazníkům maily, dopisy, nabídky a ostatní informace a na hlavičce se objevuje adresa Trezory Študlar, Jeremiášova 1, České Budějovice… Opravdu hodně dlouhých a pestrých 16 roků to je a nyní nastal čas na změnu.  Stěhujeme prodejnu jinam.

Naše nová adresa je

Trezory Študlar, Čechova 164/1, České Budějovice. Závazně platí od 1. 3. 2018. Z dálky to vypadá asi takto:

Prodejna Trezory Študlar 1

 

Kdo zná podrobněji České Budějovice, tak ví, že se jedná o areál Stavounionu. Kdysi zde sídlily Českobudějovické pozemní stavby a na nádvoří areálu se nachází prodejna. Mezi nesporné výhody nového působiště patří to, že naše budoucí prodejna bude mít parkovací plochu vyhrazenou pouze pro naše zákazníky.  Tato plocha se nachází 4 metry od vchodu do prodejny a má číslo 90. Je vyhrazena jen a jen pro zákazníky. Pro jejich osobní auta, nebo dodávky. V době, kdy je všude ve městě nedostatek parkovacích ploch, to považuji za úžasnou přednost.Prodejna trezory Študlar Parking

 

Vjezd do areálu se nachází z boku, z Čechovy ulice…

Prodejna Trezory Študlar vjezd

 

Pevně věřím, že po stěhování budeme moci nabídnout zákazníkům kvalitnější služby, více prostoru, parkování a postupné rozšíření sortimentu o výrobky, na které ve staré prodejně opravdu nebylo místo. Jinak vše samozřejmě zůstává při starém – lidi, jádro sortimentu i služby, které jsme dosud poskytovali.

Omlouváme se všem za jisté omezení provozu, které nastane poslední týden v únoru, ale nezbývá nám už nic jiného, než si vyhrnout rukávy a dát se do práce. Kostky jsou vrženy….

 

 

 

František Študlar

 

 

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku