Nová vložka za lidovou cenu? YES!

Dnešním dnem zahajujeme prodej nové vložky XSTAR. Pojďme si stručně vyjmenovat benefity, které tento výrobek  přináší zákazníkovi. Je toho dost a cena je velmi zajímavá. Pojďme na to…

Vložka XSTAR s knoflíkem

1) Vložka XSTAR je určena pro velmi vysoká rizika, má platný certifikát ve třídě RC 4 dle EN 1627, (vydal Trezortest s.r.o. Praha – Klecany).

2) Vyrábí se jako jednostranná a oboustranná, s možností kolečka až do max. délky strany s kolečkem 55 mm. 

3) Maximální rozměr vložky je 60 + 55 mm

4) Je možná dodávka s prostupovou spojkou (klíče z obou stran – ochrana při zabouchnutí).

5) Masívní ochrana před odvrtáním a rozlomením. Tělesem vložky je protažen ocelový hřeben proti rozlomení.

6) Klíče jsou velmi odolné a jsou na bázi důlkové technologie – zhotovujeme je na provozovně.

7) V ceně vložky je vždy 6 kusů klíčů.

8) Vložky je možné operativně sjednotit na jeden klíč.

8) Cena vložky se 6 kusy klíčů je velmi atraktivní a nemá v ČR ve své třídě bezpečnosti konkurenci. Je pod cenou mnoha vložek ve třídě 3.

Klíče XSTAR jsou chráněné kartou

Vložky XSTAR jsou vhodné pro privat i firmy. Za cenu, kterou se prodávají, nemají ve třídě RC 4 konkurenci. Zatím není možné z nich vyrábět klíčové systémy, ale je možné je dodávat sjednocené na jeden klíč. Myslím si, že jejich uplatnění bude v menších firmách a v rodinných domech. Technologie klíčů s důlky není dle mého soudu vhodná pro bytové domy, protože při vysoké četnosti průchodů trpí ústí vložky nadměrným namáháním a vložka na několik set průchodů za den není stavěná.

Bezpečnostní třída RC4 je momentálně nejvyšší vyráběný standard bezpečnosti. Vložky ve třídě RC4 se obvykle prodávají za cenu od 2500,-Kč a výše. Je poctivé říci, že výrobce této vložky je Čína. Evropští výrobci se k této kvalitě a ceně momentálně nedokáží přiblížit. A je téměř jisté, že evropská produkce bude upadat vlivem přebujelé administrativy, nedostatku materiálu a neochotě lidí jakkoliv pracovat. Co čeká evropský zamykací průmysl, je momentálně kromě prudkého a kontinuálního růstu cen velice diskutabilní. Ceny zamykací techniky poslední dva roky stále stoupají a již se nevyplatí držet papírový ceník, což je v tomto oboru dosud nevídaná věc.

Zaujala Vás vložka XSTAR? Upřímně nás ano, Jdeme do toho a budeme se snažit jí prodávat. Pokud máte zájem, napište nám. Chystáme prodej za zaváděcí ceny, takže nyní je možná ten správný čas na změnu vložky v domě, nebo ve firmě. 

Děkuji Vám za čas věnovaný čtení tohoto blogu. Aktuálně Vám nabízím i další zajímavé články – jsou uvedené na odkazech níže.

František Študlar – telefon 608 500 803

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku