Uzamykací systém MCS - 4. bezpečnostní třída

Uzamykací systém MCS

Vložka MCS je založena na použití magnetické technologie. Má unikátní technologii a unikátní klíč, který  naprosto stoprocentně odolává moderním technologiím včetně 3D tisku. Je určena pro nejrozsáhlejší klíčové systémy a pro klienty, kteří požadují mít výrobu klíčů zcela pod kontrolou. Uváděná výroba je realizovaná pouze ve Vídni. Uzamykací systém MCS je mezinárodně patentovaný do roku 2035.

Vložky EVVA MCS České Budějovice

Technologie vložek MCS

Těleso vložky MCS je uvnitř vybaveno 8 kusy kotoučků, které jsou magneticky polarizovány. Připomínají rotor stejnosměrného motoru, mohou se volně otáčet kolem své rotační osy. V klíči MCS jsou 4 extra silné permanentní magnety, integrované do tělesa klíče. Když zasuneme klíč do tělesa vložky, 8 volně otočných rotorů se stočí podle polarity magnetů - tento jev známe z pokusů z fyziky, magnetická pole hledají během své energetické interakce polohu s minimum energie a poloha kotoučů je snímána. Když magnetický záznam klíče a kotoučku souhlasí, stočí se kotoučky tak, že se uvolní otočná část tělesa vložky a lze odemknout. Magnetický záznam umožňuje vytvářet desítky miliard originálních klíčů - systém MCS je kombinačně velmi bohatý a tudíž určený pro systémy s nejvyšší mohutností.

 

Klíč MCS

Klíč MCS kombinuje magnetickou a mechanickou bezpečnost. magnetické kotouče mu dávají nezaměnitelný vzhled a bezpečnost, kterou nelze s pouhou mechanickou technologií dosáhnout. Materiál klíče je alpaka, která propůjčuje klíči pevnost a houževnatost. I  za tento klíč lze zabrat kleštěmi, když je zatuhlý mechanismus dveří. Klíč opravdu drží - je to vyzkoušeno zámečnickou praxí. Výroba klíčů probíhá striktně ve Vídni. Autorizovaná střediska EVVA klíče distribuují po předložení karty. Platnost patentů je do roku 2035.  

Klíče EVVA MCS
EVVA klíče MCS České Budějovice

Designové klíče MCS

Klíče MCS je možné na objednávku dodat s krásnými barevnými hlavami. Usnadňuje to orientaci v klíčích, pokud je jich více kusů na svazku.

EVVA MCS mezinárodní certifikáty

Mezinárodní certifikáty MCS

Vložky MCS jsou vybaveny mnoha mezinárodními certifikáty. To svědčí o jejich univezální použitelnosti a respektu, který tento uzamykací systém získal v mezinárodním měřítku.

Hybridní vložka MCS

Tento typ vložky kombinuje výhody elektroniky a klíče. Vsup odemykáme čipem - přiložením hlavy klíče ke snímací hlavě vložky. Uživatele je možné omezit časově, což klasická mechanická vložka neumí. Zevnitř se vložka zamyká klíčem.

Použití - pro rozsáhlé klíčové systémy se složitými požadavky na chování klíčů.

hybridní vložka EPS České Budějovice

Zajímá Vás vložka MCS? Pozvěte si bezplatně technika pro návrh a pomoc při řešení Vašeho uzamykacího systému.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Stáhněte si manuály k vložce MCS - dovíte se více o tomto velmi užitečném uzamykacím systému... (Formát PDF)

Vše podstatné o vložkách EPS najdete v ebooku Vložky EPS. Stahnete si ho poklepáním na výše uvedenou ikonku. Soubor má 28 stran formátu A4 a naleznete v něm informace o klíčích, rozměru dodávaných těles, o ochraně vložky a také o tom, v čem je vložka EPS vyjímečná a proč se hodí všude tam, kde vyžadujeme jistotu kvalitního uzamčení dveří. V materiálu rovněž naleznete adresu prodejny, kde je možné vložky EPS koupit.