Máš rád krásný hračky?

Svět kolem nás není úplně dokonalý a zřejmě nikdy dokonalý nebude. Člověk – jednotlivec, může malou část svého vesmíru zdokonalit tím, že sobě a svým blízkým zajistí soukromí. Například kvalitním zamykacím systémem… Když jsem poprvé před pár lety uviděl zamykací vložku MT5+, byl jsem z ní až dětsky nadšený a můj pocit z tohoto zamykacího klenotu přetrvává dodnes.

 

Klíč MT5+

 

Vložka MT5+ je opravdový poklad a v praxi jsem se nedávno přesvědčil o tom, že její vyšší pořizovací cena je oprávněná. Jeden cizinec bydlící zde, na jihu Čech, si objednal nouzové otevření dveří do domu. Dveřní vložka byla právě typu MT5+ a velmi dlouho odolávala agresivní metodě napadení. Udělal jsem si praktický obrázek o tom, jak to funguje, když máte ve dveřích systém MT5+. Prostě to funguje a je to skvělé. Drží to a není jednoduché to obejít.

 

 

Čtenářům blogu posílám malou fotoochutnávku. Děkuji vám za čas věnovaný čtení článku a těším se, že se opět potkáme nad nějakým zajímavým úkazem ze světa zamykací techniky. Pokud se vám článek líbí, sdílejte ho svým přátelům a dejte mu like.

 

 

 

František Študlar

www.klicovesystemystudlar.cz

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku