Konečně pořádek v klíčích!

Nedávno jsem navštívil jeden podnik v Českém Krumlově. Cílem této návštěvy bylo otevřít celkem 5 dveří, od kterých zaměstnanci firmy poztráceli klíče. Ke ztrátě se pochopitelně nikdo nehlásil, a tak majiteli nezbylo nic jiného, než zaplatit servis a instalaci nových zámků. Výjezd ho stál několik tisíc a když jsem mu předával nové klíče, tak hořekoval nad poměry a také se zmínil o tom, že neví, kam pověsit nové klíče, aby je lidé zase nepoztráceli. Navrhl jsem mu dodávku elektronického systému Traka na bezpečné ukládání klíčů.

Traka je elektronický kabinet, určený pro malé a střední podniky, kde se často fasují klíče od aut, nebo vrat a bran a pokaždé si je může brát i někdo jiný. Je to inteligentní, počítačem řízený box, který zaznamenává pohyb klíčů ve smyslu kdo – kdy – co – a v kolik hodin, a to oběma směry – odebírám klíče/vracím klíče.

Klíč, nebo svazek klíčů je plombou připevněný k tzv. Ifobu. Je to kolík z tvrzeného plastu s čipem, který se zasouvá do monitorované pozice. Viz foto.

Traka 21 České Budějovice Trezory Študlar

Systém má 21 pozic, kde klíč, nebo svazek, je plombou instalovaný na Ifob. Ten má svoji naprogramovanou pozici a k ní se uživatel dostane pouze přes platný kód. Zaznamená se uživatel, čas a číslo klíče, který uživatel odnáší, případně vrací. Kabinet dále umožňuje správu uživatelských pravomocí a přístupů, exporty dat na USB disk, apod. Montáž je jednoduchá, napájení je na zásuvku ze sítě 230 V a záloha funkce vestavěným akumulátorem 12 V.

Systém pro správu klíčů má lokalizaci v češtině a jeho správa je velmi jednoduchá. Kabinet umožňuje zavést prokazatelný systém v klíčovém hospodářství a zvyšuje reálnou bezpečnost v organizacích. Uvedení do provozu trvá cca hodinu.

úschova klíčů Traka 21 České Budějovice

 

I přes počáteční náklady se pořádek v klíčích rychle vrací a firma objednala systém rovnou ve dvou kusech. Jakým způsobem zavedete pořádek v klíčích u vás?

Děkuji vám za čas věnovaný čtení tohoto článku a nabízím aktuálně i další, tématicky podobné čtení:

 

http://www.klicovesystemystudlar.cz/proc-nejde-otevrit-muj-trezor/

http://www.klicovesystemystudlar.cz/mala-vecicka-ktera-chrani-skvele-vas-majetek/

http://www.klicovesystemystudlar.cz/velka-bytova-loupez/

 

František Študlar – prodejna zamykací techniky

Čechova 164/1

České Budějovice

Telefon 608 500 803

Email: info@trezorystudlar.cz

www.klicovesystemystudlar.cz

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku