Uzamykací systém FPS

klíče a vložky FPS České Budějovice

TOP kvalita za překvapivou cenu!

Poměr kvalita/cena je to, co zákazníci na vložkách FPS denně oceňují. A nejenom to. Také ochranu klíčů kartou, jejich robustnost, odolnost a spolehlivost. FPS je ideální vložkou pro bytové domy a privat. Platnost právních ochran (patentů) je do roku 2026.

Zajímavé informace o vložkách FPS se dočtete i zde, na našem blogu:

http://www.klicovesystemystudlar.cz/chytry-zamek-za-rozumnou-cenu/

vložka FPS České Budějovice

Technologie FPS

Vložka má 5 nebo 6 odpružených stavítek a složitý překrytý profil. Profil vložky je předmětem patentové ochrany. Těleso vložky je kompaktní a vyrábí se s krokem 5 mm na obě strany - 27, 31, 36, 41, 46, 51, 56, 61, 66, 71, 76, 81, 86, 91, 96, 101 mm a výše. Vložky do velikosti 71 mm jsou obvykle vedeny skladem, větší rozměr je na objednávku.

Klíč FPS

Klíče FPS jsou velmi pevné a odolné. Vyrábí se z matné Alpaky. Klíč je rovněž chráněný patentem, podobně jako vložka. Výroba kopií je přísně chráněna kartou, dále distribuční politikou výrobce a patenty do roku 2026. S tímto typem klíče nikdy neuděláte chybu. Je odolný a vhodný i pro větší instalace, například pro bytové domy s více majiteli či nájemníky. 

klíče FPS české Budějovice

Vyjímečný klíč FPS

Naše prodejna získala vyjímečný klíč - jde o zákaznický profil, vyrobený unikátně pro naší firmu. Jediným disponentem profilu je firma Trezory Študlar. Můžeme tak garantovat, že nikdo jiný, než naše prodejna může poskytnou kopii tohoto klíče. Bezpečnost uzamykání je tak na opravdu vysoké úrovni.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Chcete vědět o vložce FPS víc? Stáhněte si informační materiály /formát PDF/