Letní ceny nejlepších zamykacích vložek

Využijte aktuální šanci!           = obvyklá cena minus 30%

Od 1. 6. do 31. 7. 2020 platí mimořádná nabídka pro nákup vložek EVVA. Výrobce zlevnil vložky ve 4. třídě o 20 % a my jsme k této nabídce přidali 10 %. Výsledkem je třicetiprocentní pokles ceny. Nabídka je časově limitovaná a zřejmě se v dohledné době nebude opakovat. Využijte jí a vybavte svou firmu a dům TOP zamykací technikou za unikátní ceny. 

Klíč EVVA EPS

Řada EPS - spolehlivý pracant

Vložky FPS jsou cenově nejdostupnější platformou ve třídě 4 dle EN 1627. Velmi propracované a užitečné vložky pro dům i firmu, vhodné i pro rozsáhlé klíčové systémy. Vysoký stupeň ochrany před nežádouím kopírováním klíčů. 

Vložka EPS 31 + 36 mm /původní cena včetně DPH 21 %
3.652 Kč
Současná cena - Vložka EPS v letní slevě
2.556 Kč
Klíč ICS

Řada ICS - nezničitelný klíč

Vložky ICS jsou unikátní výrobek a jejich klíče odolávají i moderním 3D tiskárnám. Navíc - klíč je velmi robustní a hodí se všude tam, kde přimrzají, nebo jinak tuhnou dveřní zámky. Na klíč ICS se můžete vždy spolehnout. Hodí se pro jak pro nejrozsáhlejší projekty, tak pro rezidenční bydlení.

Vložka ICS 31 + 36 mm /původní cena včetně DPH 21 %
4.060 Kč
Současná cena - Vložka ICS v letní slevě
2.842 Kč
Vložky 4KS České Budějovice

Řada 4KS - pokročilá bezpečnost se 4 drážkami ...

Vložky 4KS nabízejí celou řadu bezpečnostních prvků, které normální - levnější vložky nemohou mít. Odolává všem moderním způsobům napadení a zaručuje opravdu vysoký stupeň bezpečnosti. Vaše objekty budou s těmito vložkami skvěle zabezpečené. Vložka je patentově chráněná na celoevropské úrovni a její majitel má jistotu, že klíče jsou unikátní a pouze v jedné verzi. Hodí se pro všechny typy objektů, od malých, až po ty největší.

Vložka 4KS 31 + 36 mm /původní cena včetně DPH 21 %
5.112 Kč
Současná cena - Vložka 4KS v letní slevě
3.578 Kč
Klíče EVVA MCS

Řada MCS - TOP řešení s magnetem

Vložky MCS by si zasloužily celý manuál. Ale zde není prostor pro jejich podrobný popis. Myslíme si, že není lepší vložky, než je MCS. Všestranná bezpečnost, odolnost, spolehlivost, patentová, distribuční a právní ochrana v celoevropském měřítku je samozřejmostí. Vložku si s oblibou kupují rezidenti i majitelé firem, kterým na bezpečnosti extrémně záleží.

Vložka MCS 31 + 36 mm /původní cena včetně DPH 21 %
7.523 Kč
Současná cena - Vložka MCS 31 + 36 v letní slevě
5.266 Kč

Zavolejte nám na 608 500 803, nebo napište

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů