Chytrý zámek za rozumnou cenu?

Již několik měsíců prodáváme novou vložku EVVA. Je to záležitost, která mi stále dělá velkou radost       a rád bych se s vámi v tomto článku o ní podělil. O co jde?

 

Hlava klíče - zákaznický profil FPS ZP Študlar

Hlava klíče – zákaznický profil FPS ZP Študlar

 

Fotografie klíče vložky EVVA FPS ZP Trezory Študlar

Fotografie klíče vložky EVVA FPS ZP Trezory Študlar

 

 • Chtěli jsme prodávat moderní vložku se stoprocentně platnou bezpečnostní kartou za rozumnou českou cenu…
 • Předsevzali jsme si, že vložka musí mít mimořádně odolný klíč /zejména při provozním namáhání ve střihu/. Tím byly vyloučeny vložky s mosaznými klíči. Klíč nové vložky je z Alpaky – /slitina Cu, Ni, Zn, Sb, Pb, Sn…/ To mu dává vysokou tvrdost a houževnatost při běžném otevírání dveří.
 • Dalším požadavkem byla jedinečnost konstrukce a distribuční ochrana zákazníka, výrobek neměl být dostupný pro ostatní veřejné klíčové služby /to dává zákazníkovi jistotu, že si klíče neobstará cizí osoba, nebo zloděj/.
 • Vložka by měla mít dlouhodobě garantovanou nejvyšší jakost a pro zákazníka jasný původ a roky praxe osvědčenou značku výrobce. Tím je rakouská firma EVVA.
 • Výrobek měl mít v českých  podmínkách zajištěný plný servis, včetně operativní možnosti sjednotit vložky na jeden klíč, vytvářet klíčové systémy a to včetně visacích zámků a speciálních vložek
 • A konečně – chtěli jsme, aby klíč měl vygravírovaný náš servisní telefon – zákazníkům to umožní přivolat rychlý servis.
fotogafie vložky EVVA FPS ZP s kartou. Takto vypadá naše vložka v reálu....

fotogafie vložky EVVA FPS ZP s kartou. Takto vypadá naše vložka v reálu….

 

A tak vznikla vložka EVVA FPS pro firmu Trezory Študlar. Je na trhu zhruba 9 měsíců   a velmi dobře se prodává. Ocení jí zejména zákazníci, kteří hledají všestrannou            a prvotřídní ochranu klíče.  A to jak z hlediska pevnosti klíče, tak z hlediska jeho ochrany před nežádoucím kopírováním. Vložka je určena pro nejširší použití, ale momentálně to vypadá, že jí nejvíce nakupují majitelé bytů a správy bytových domů.

Bezpečnostní třída vložky je stupni RC3 dle ČSN EN 1627, včetně odolnosti proti nedestruktivní metodě Bumping. Těleso je rovněž chráněné proti odvrtání kalenými elementy.

Vložka je dodávána v různých rozměrech, s krokem tělesa 5 mm. V současné době jsou vedeny skladem všechny běžné velikosti až do délky tělesa 71 mm na jedné straně.

Vložka má velmi houževnatý klíč (materiál Alpaka), který snese i poměrně tvrdé zacházení. Samozřejmostí je ochrana klíče před nežádoucím kopírováním kartou.

Vložka FPS ZP je určena pro byty, rodinné domy a bytová družstva s velkým počtem klíčů. Díky tomu, že klíč je opravdu velmi odolný, je zde možnost postavit několikrát za sebou novou vložku a používat stále tytéž klíče. Tuto vlastnost ocení zejména bytová družstva, kde je v oběhu velký počet klíčů a je organizačně složitější klíče měnit.

Klíč nese na těle patentové znaky a je chráněný patentem do roku 2026.

Pokud zákazník hledá kvalitu za rozumnou cenu, jeho vynikající volbou může být právě tato vložka. A jakou vložku máte ve dveřích Vy?

František Študlar

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku