200 kvalitně uzamčených domů

Dnes máme důvod k malé oslavě – vybavili jsme v pořadí již dvoustý bytový dům vložkou s naším logem. Tuhle vložku pro nás vyrobila rakouská firma EVVA. Bytový dům na Pražské ulici poblíž IGY centra má ode dneška kvalitní pevné klíče chráněné kartou, vybavené textovým logem a telefonním číslem na nouzové otevírání. Minimálně deset roků můžou obyvatelé domu užívat kvalitu, která je k mání za velmi rozumnou cenu.

Za dobu cca 4 roků, kdy využíváme naši vložku pro bytové domy, je to několik set vložek a tisíce klíčů v bytovém sektoru. Vložky mají precizně chráněné klíče, zajištěný servis a možnost dalšího růstu – výrobu visacích zámků a dalších vložek na stejný klíč. Je v tom ukryto také mnoho práce – kromě jiného. Zákazníci jsou s těmito vložkami velmi spokojení a to je náš cíl – poskytovat kvalitní servis zamykací techniky.

I Vy můžete využívat kvalitu za rozumnou cenu v bytovém domě, rodinné vilce, nebo v podniku. Pro zájemce uvádím odkaz na základní informace o vložce FPS, která společně s námi dnes slaví výročí dvou set instalací v budějovických bytových domech.

A to je pro dnešek všechno. Jdeme oslavovat. Děkuji Vám za návštěvu stránek a těším se na osobní setkání s Vámi při řešení zajímavých úkolů ze světa moderní zamykací techniky.

Prodejna František Študlar – Trezory, Roháče z Dubé 3, 370 01 České Budějovice

telefon 608 500 803, e-mail: info@trezorystudlar.cz

František Študlar

František Študlar
Autor je specialista v oblasti zamykací techniky. Jeho firma působí na trhu téměř 25 roků. E-knihu Jak zamknout dům a firmu ZDARMA ke stažení tady >> Předmětem jeho blogů je zamykací technika ve všeobecném rozsahu - úschovné objekty (trezory, sejfy), dveřní zamykací technika (vložky, Chubbovy zámky) a moderní mechatronické uzamykací systémy. Manuál k chytré klice CODE IT si stáhněte ZDARMA tady >>V blozích popisuje vlastnosti, principy, aplikační možnosti a technické zajímavosti, se kterými se během své praxe setkal. Celý příběh najdete tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

 • book_3

 • E-kniha Jak zamknout dům a firmu ZDARMA

  Klikněte na tlačítko a stáhněte si e-knihu o moderní zamykací technice

 • obrázek Code it autor F. Študlar

 • Chytrá klika – zloděj nemá šanci

  Přečtěte si návod, jak z obyčejných dveří udělat dveře chytré. Kliknutím na tlačítko vyzrajete na zloděje.

 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • Jsme na Facebooku